Osman Bukari; Foto: EPA-EFE/Rolex dela Pena

Razbesneo Portugalce.

Direktno izveštavanje iz Katara donosi vam m&m’s.

Mim
.

Završena je utakmica između Portugala i Gane u kojoj se Portugal predvođen Kristijanom Ronaldom „provukao“ u dramatičnoj utakmici. Konačan rezultat je 3:2 u korist evropske ekipe.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali u nastavku je bilo mnogo dramatičnije.

Najpre je Kristijano Ronaldo doneo prednost Portugalu golom iz jedanaesterca u 65. minutu. Ali Ganjani se nisu predali, uspeli su da izjednače preko Andrea Ajua, ali to nije dugo trajalo. Portugalci su brzo vratili prednost, pa potom i uvećali i to preko Žoaa Feliksa i Rafaela Leaa.

Onda na scenu stupa fudbaler Crvene zvezde Osman Bukari koji golom vraća nadu Ganjanima. Posebnu pažnju privukao je način proslave gola krilnog igrača. Naime, Bukari je proslavio gol u stilu Kristijana Ronalda, što se može protumačiti kao provokacija upućena Portugalcu.

Ronaldo nije mogao da veruje šta se dešava.

Portugal i Gana nalaze se u grupi H sa Urugvajem i Južnom Korejom.

BONUS VIDEO Osvojio seksi Sofiju Milošević, imaju dvoje dece – ko je Luka Jović van terena