Oglas

sbb b92 tv prva telekom srbija
Foto:promo logo; shutterstock
Foto:promo logo; shutterstock

Nova kampanja Telekoma: Stavili svoje štandove ispred SBB i građanima nude besplatan prevoz za raskid ugovora

autor:
26. okt. 2022. 17:43
>
26. okt. 2022. 18:04

Ispred poslovnica SBB-a u Zrenjaninu jutros je postavljen štand konkurentskog Telekoma Srbija na kome je korisnicima nuđen prelazak na kablovsku mrežu Telekoma, uz objašnjenje kako mogu da raskinu ugovor s SBB-om.

Oglas

Ujedno u gradu su se pojavili i plakati na kojima je poziv da se raskine ugovor sa SBB-om i kontakt telefon.Gledaoci su ispričali da im je kada su pozvali taj broj telefona, ponuđena pravna pomoć i prevoz do poslovnice, kako bi raskinuli ugovor.Na pitanje N1 upućeno komunalnoj miliciji grada Zrenjanina koje je glasilo – da li su oni izdali dozvolu da se ispred poslovnice SBB-a u tom gradu postavi štand Telekoma Srbija i da njihovi promoteri lepe flajere u kojima se građani pozivaju da raskinu ugovor sa SBB-om, odgovorili su da „oni ne poseduju takvu informaciju i da prvi put čuju za tako nešto“.U SBB-u najavljuju da će upotrebiti sva pravna sredstva kako bi zaštitili svoje korisnike i zaposlene.Podsetimo, vlasnik televizija Prva i B92 je od SBB za emitovanje ta dva kanala tražio 38 miliona evra godišnje, što je 11 puta više nego do sada. SBB na to nije pristao i zapretio je da će iz svoje ponude izbaciti Prvu i B92. Plan vlasnika dve televizije sa nacionalnom frekvencijom da od SBB naplati ono što se ne plaća ostalim televizijama sa nacionalnom frekvencijom mnogi su razumeli kao dodatni pritisak na SBB.

Nova kampanja Telekoma: Štandovi ispred SBB, nude i prevoz za raskidanje ugovora
Foto: N1 | Foto: N1

****BONUS VIDEO - Tepić: Cilj odsudne bitke Telekoma protiv SBB da građani žive u mraku

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=tepiciljodsudnebitketelekomaprotivsbbdagraaniiveumraku-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="4426289"]

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare