Oglas

Beograd 23.09.2024. Svetozar Igić, pevač, zabavljač, intervju, emisija Ispovest Foto: Amir Hamzagić/Nova.rs
Svetozar Igić Foto: Amir Hamzagić/Nova.rs

Misica Srbije ošamarila pevača pred svima: Haos na snimanju spota (FOTO)

29. maj. 2026. 14:00

Mlada muzička zvezda Svetozar Igić ponovo je uspela da privuče ogromnu pažnju javnosti zbog skandala koji je obeležio snimanje njegovog novog spota!

Oglas

Naime, tokom rada snimanja emotivne balade koja govori o muškarcu koji zbog prevare gubi ženu koju voli, na setu je došlo do prave drame koja je šokirala sve prisutne.

U glavnoj ulozi pojavljuje se aktuelna mis Srbije Simona Manojlović, a scena njihovog žestokog sukoba ostavila je ekipu bez teksta. Prema scenariju, Simona otkriva da ju je pevač prevario, nakon čega u naletu besa prilazi Svetozaru i udara mu snažan šamar nasred seta!

Foto: Petar Ristić / Svetozar Igić
Foto: Petar Ristić / Svetozar Igić / Foto: Petar Ristić / Svetozar Igić

– Bio sam neveran – peva Svetozar u refrenu nove pesme, a upravo ti stihovi bili su uvod u jednu od najburnijih scena koje je mladi pevač ikada snimio.

Foto: Petar Ristić / Svetozar Igić
Foto: Petar Ristić / Svetozar Igić / Foto: Petar Ristić / Svetozar Igić

I dok fanovi ne prestaju da komentarišu njegov najprovokativniji spot do sada, društvene mreže već gore od spekulacija da između pevača i atraktivne misice postoji nešto više od obične glumačke hemije!

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare