Oglas

BEOGRAD 08.08.2019 Jelisaveta Orasanin, promocija Strahinjica Bana ulica RAS/foto Vesna Lalic
Jelisaveta Orašanin Foto:Vesna Lalić

Ovde uživa porodica Teodosić: Jelisaveta Orašanin pokazala luksuzan stan na Dorćolu (FOTO)

30. jan. 2026. 15:40

Poznata glumica podelila je na društvenim mrežama kako je uredila luksuzan dom na Dorćolu gde živi sa košakašem Milošem Teodosićem i njihovom decom.

Oglas

Jelisaveta Orašanin je odrasla na Dorćolu, a i nakon udaje za našeg košarkaša nastavili su da žive u neposrednoj blizini centra grada.

Iako se trude da svoj život drže podalje od radoznale javnosti i kamera, Jelisaveta je podelila kako izgleda njihov dom.

Moglo je da se primeti da im se u dnevnom boravku nalaze visoke police prepune knjiga, kao i da je vodila računa o svim detaljima, pa i o cvetnim aranžamnima.

Instagram/Printskrin/jagodenamagli
Instagram/Printskrin/jagodenamagli / Instagram/Printskrin/jagodenamagli
Instagram/Printskrin/jagodenamagli
Instagram/Printskrin/jagodenamagli / Instagram/Printskrin/jagodenamagli

Podsetimo, gostujući u emisiji "TV lica kao sav normalan svet", Jelisaveta je govorila o počecima njihove ljubavi.

"On je razmišljao o braku, mi smo se videli ukupno 19 puta pre nego što smo stupili u brak. Tačno 19. put je bilo na venčanju", rekla je lepa glumica.

Foto: M. M./ATAImages
M. M. / M. M./ATAImages

S obzirom na to da su se vrlo kratko zabavljali, nije stigla da upozna košarkaševu familiju pre braka.

"Kada su išle one zajedničke fotografije, bilo je da mi Miloš kaže: 'ovo je moja tetka, moj brat', a ja: 'drago mi je ja sam Jelisaveta'", ispričala je kroz osmeh glumica i dodala:

"Niko nam se nije mešao. To je ljubav na prvi pogled. Tu su i Petra i Bogdan pa imamo još dosta da opravdamo taj prvi pogled", rekla je glumica.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare