Oglas

Nikola Kokanović, Osumnjičen za ubistvo inspektora u Bjeljini
Nikola Kokanović Foto: Facebook
Nikola Kokanović Foto: Facebook

Dovezao ženu na porođaj, pa ubio inspektora: Otkriveno skandalozno ponašanje osumnjičenog na saslušanju, tvrdi da se ne seća ubistva

03. okt. 2023. 13:28

Nikola Kokanović koji je osumnjičen za ubistvo policijskog inspektora Nenada Markovića (38) u Bijeljini, na šokantan način je pokušao da se opravda tokom saslušanja, saznaje Srpskainfo.

Oglas

Kokanović je u nedelju uveče sa dva hica ubio Markovića ispred noćnog kluba „Džil“ u centru Bijeljine.Kokanović je sin Zorana Kokanovića, poslanika u Narodnoj skupštini Republike Srpske.Izvor Srpskainfo ekskluzivno otkriva šta je Kokanović izjavio tokom kriminalističke obrade u policiji.– Tokom kobne noći on je bio pijan i drogiran, pa je tokom ispitivanja u policiji tvrdio da se ničega ne seća. Policajcima je ispričao da se ne seća ni motiva ni ubistva inspektora Markovića – rekao je izvor Srpskainfo.

Nenad Marković ubijen noćas u Bijeljini.
Nenad Marković ubijen noćas u Bijeljini Foto:Instagram/MUP Republike Srpske | Nenad Marković ubijen noćas u Bijeljini Foto:Instagram/MUP Republike Srpske

Međutim, kako kaže izvor, inspektori baš i nisu poverovali u njegovu priču.– Puno tu stvari pokazuje da je teško da je to istina. Pošto je on nakon ubistva pobegao, odbacio oružje i slično. Sve to biće provereno u narednom periodu – kaže sagovornik Srpskainfo.Prema njegovim riječima, sumnja se da ipak postoji neka pozadina u ovom ubistvu.– Za sada postoje informacije da se ne radi o nekoj kafanaskoj ili pijanskoj tuči. Ima tu još puno posla, mnoge stvari treba proveriti. Takođe, utvrđuje se i da li je Marković ubijen zbog svog posla – kaže izvor Srpskainfo.

U Bijeljini ubijen inspektor, osumnjičeni za ubistvo sin poslanika
Foto:Dnevni avaz/A. Bešić | Foto:Dnevni avaz/A. Bešić

Marković je u nedelju bio dežurni. Radio je drugu smenu i pre zločina je zajedno sa kolegom bio na jednom uviđaju u Bijeljini.S druge strane, Kokanović je ranije tog dana iz Brčkog došao u Bijeljinu jer je, kako se saznaje, suprugu dovezao da se porodi u Bolnici ”Sveti Vračevi”.– Marković je po završetku posla otišao na piće u ”Džil” i tu ga je dovezao kolega. Sedeo je za šankom nekih pola sata. U međuvremenu, u noćni klub je ušao Kokanović sa društvom. Nisu se tu dugo zadržali. U klubu su bili svega pet minuta i za to vreme Kokanović i Marković nisu imali nikakav sukob, ni verbalni ni fizički – kaže izvor iz policije.Kokanović je prvi izašao iz kluba, a u trenutku dok je Marković izlazio Kokanović je zapucao ka njemu. Pucao mu je u prsa i Marković je zadobio ustrelnu i prostrelnu ranu grudnog koša, od kojih je preminuo.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare