Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović imao je turbulentnu utakmicu u azijskoj Ligi šampiona.

Al Hilal je sa 2:0 u četvrtom kolu pobedio ekipu Mumbaja, a Mitrović je dao gol, ali se umalo i potukao na terenu.

Srpski fudbaler se sukobio sa Mehtabom Singom posle pola sata igre i malo je falilo da bude tuče. Srećom, pa je sve ostalo samo na guranju.

Singu je zasmetao potez srpskog napadača koji ga je zaustavio rukom i hteo je da se obračuna sa špicom Al Hilala.

Epilog obračuna je bio javna opomena za svakog od igrača, a kuriozitet je da je Sing posle toga u nastavku dobio i drugi žuti karton, pa je isključen od 54. minuta.

Al Hilal je osam minuta kasnije postigao prvi pogodak u režiji Majkla, a Mitrović je svoj gol dao u 85. minutu za konačnih 2:0.

Tada se sjajno snašao pred petercem protivnika i u kretanju pobegao čuvarima, pa glavom, kao i mnogo puta u karijeri, zatresao mrežu Mumbaj sitija.

Do sada je postigao 16 golova na 17 utakmica u svom novom klubu u koji je prešao letos.

BONUS VIDEO: Hvang i Bahar pred Lajpcig