Nije im bilo svejedno.

Serija loših igara i rezultata se nastavlja za Milan i to pred najvažniji duel sezone što je izazvalo bes navijača.

Italijanski gigant je u 35. kolu Serije A izgubio na gostovanju od Specije sa 2:0 i napravio veliki kiks u borbi za Ligu šampiona. S druge strane, domaćini su osvojili važna tri boda u borbi za opstanak i prekinuli niz od osam utakmica bez pobede. Ovom pobedom ostali su u igri za ostanak u ligi.

Izabranici Stefana Piolija ponovo su odigrali slabu utakmicu, a Specija je povela u 75. minutu kada je Visniveski posle kornera zakucao odbijenu loptu u gol za 1:0. Pokušao je Milan nešto da odigra kako ne bi došao do izjednačenja, ali ih je deset minuta kasnije fantastičnim golom savladao Espozito, koji je sa 20 metara sa 20 metara pogodio prečku gola Majnjana.

Posle razočaravajuće utakmice, igrači i trener Stefano Pioli morali su da se suoče sa svojim ultrasima.

Postrojili su se ispod tribine sa najvatrenijim navijačima Milana, kultnim „Curve Sudom“, i tu su pažljivo slušali šta im navijači govore.

Kisela lica trnera i igrača najbolje odslikavaju koliko im je ova scena bila neprijatna.