Srpski fudbaleri, Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić, postigli su golove u ligi Saudijske Arabije i to u 8. kolu protiv Al Tavuna (2:0).

Mitrovićevim 10. golom u sezoni Al Hilal je stigao do prednosti od 1:0 i Srbin je još jednom majstorski reagovao u kaznenom prostoru.

Ostao je sam na petercu posle asistencije Žoaa Kansela i samo je loptu prosledio u gol.

Pored 10 golova, Mitrović još uvek nema asistenciju, ali se nalazi na prvom mestu liste strelaca.

Iza njega su ostali Karim Benzema sa osam i Kristijano Ronaldo sa šest golova i sigurno su besni zbog novog pogotka Mitra.

Trka za trofej najboljeg strelca sigurno će biti neizvesna do samog kraja, a kako je postigao gol pogledajte u video snimku ispod teksta.

U drugom poluvremenu, tačnije 62. minutu posle kornera precizan je bio i Milinković-Savić.

Al Hilal je posle pobede i osam kola prvi na tabeli sa maksimalnih 24 bodova.

BONUS VIDEO Gol Mitrovića za 2:1 protiv Ahlija