Zdravko Čolić, Arsenal fest Foto: Amir Hamzagić/Nova.rs

Legendarni Zdravko Čolić u zajedničkom intervjuu sa Tončijem Huljićem za IN Magazin, pored priče o njihovoj saradnji, govorio je i o porodici i priznao da još ne priželjkuje da postane deda.

Povod razgovora bila je pesma koju je Tonči Huljić napisao za Zdravka Čolića, a koja će biti objavljena naredne nedelje.

PROČITAJTE JOŠ

„Ja volim Tončija i zaista ga cenim u svakom pogledu, ali kao čovek, on brine o svima. U poslednje vreme, otkako se intenzivnije družimo, stvarno se ponaša kao da je roditelj ili brat. Neverovatno, to mi je pravo otkriće, nisam to znao ranije jer nismo imali priliku da provedemo duže vreme zajedno“, rekao je Čolić u intervjuu za IN Magazin.

Tonči i Čola se poznaju već četiri decenije, a ovog leta imali su priliku da se više druže. Pored posla, razgovarali su i o porodici.

Tonči Hulić Foto: Vesna Lalić

Kako je Tonči već dvostruki deda, na pitanje da li i Čolić priželjkuje tu ulogu, rekao je da bi to ipak voleo da odloži.

Una Čolić i Lara Čolić Foto: Mateja Stanisavljevic/ATAImages

„Pa ja bih to, koliko god mogu, odložio bez obzira na godine. Starija ćerka je već stabilna, a mlađa je još mlada. Sve je to u Božjim rukama. Uvek kažem – lepo je da deca malo prođu svet, rade na sebi, ali sudbina je sudbina, ona te uvek sačeka“, naveo je, piše Klix.ba.

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Ostavi prvi komentar