Oglas

Nikola Vušović, Luka Cerović kombo
Foto: MUP
Foto: MUP

Uhapšen i Luka Cerović: Slovio za desnu ruku Džonija s Vračara, dovođen u vezu s likvidacijom škaljaraca u Atini

11. nov. 2022. 13:31

Luka Cerović, desna ruka Nikole Vušovića, zvanog Džoni sa Vračara, uhapšen je jutros u velikoj akciji MUP, BIA i Tužilaštva za organizovani kriminal.

Oglas

On se septembra ove godine našao u fokusu javnosti, nakon što se predao istražnim organima koji su ga potraživali zbog iznude.Cerović je ranije sumnjičen za organizovanje međunarodnog šverca narkotika, a navodno se dovodio u vezu sa likvidacijom škaljarca Igora Dedovića u Atini.Kako mediji pišu, uhapšeni Cerović već je bio pod kontrolom policije, na nanogici. Mediji su ga dovodili u vezu s ubistvom vođa škaljaraca u Atini.

1662461476-Screenshot_1-1024x752.jpg
Luka Cerović Foto: MUP | Luka Cerović Foto: MUP

„Cerović je sa Vušovićem, po nalogu Zvicera, uz učešće Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, kako se sumnja, sa još najmanje trojicom saradnika učestvovao u likvidaciji Igora Dedovića, navodno, jednog od vođa „škaljarskog klana“ i njegove desne ruke Stevana Stamatovića, u Atini januara 2020. godine“, pisali su ranije mediji.Podsetimo, od jutros su u toku hapšenja pripadnika organizovane kriminalne grupe Nikole Vušovića Džonija i Uroša Piperskog.BONUS VIDEO: Belivuk opet o vlasti, a vlast ćuti

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=belivukopetovlastivlastopetuti-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="4365635"]

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare