Oglas

Đaci se vratili u "Ribnikar" - roditelji imaju zahteve!, prilog, emisija Među nama
Foto: Nova
Foto: Nova

Saslušana dadilja dečaka osumnjičenog za masakr u školi "Vladislav Ribnikar": Ispričala sve o njegovom ponašanju

autor:
29. maj. 2023. 16:13

Dadilja dečaka (13), koji je 3. maja usmrtio 10 osoba u školi "Vladislav Ribnikar" na Vračaru, saslušana je u policiji gde je do detalja ispričala sve što zna o odrastanju i navikama osumnjičenog maloletnika, saznaje Nova.rs.

Oglas

Ona je ispričala sve o ponašanju dečaka, odnosno svoja saznanja tokom poslovnog angažovanja u pomenutoj porodici.Podsetimo, tokom prošle nedelje saslušana je i majka dečaka, dok je njegov otac i dalje u pritvoru. Dečak se trenutno nalazi u bolnici, na opservacijama.On je 3. maja hicima iz pištolja usmrtio devet osoba u školi "Vladislav Ribnikar" na Vračaru - osam učenika i domara škole.

Đaci se vratili u "Ribnikar" - roditelji imaju zahteve!, prilog, emisija Među nama
Foto: Nova | Foto: Nova

Šestoro je tom prilikom povredio, a najteže povređena devojčica je naknadno preminula u bolnici, čime je broj žrtava porastao na 10.Slučaj masakra u školi uznemirio je javnost u regionu.VIDEO: Tužilaštvo pokrenulo postupak protiv majke dečaka koji je ubio 10 osoba u školi Vladislav Ribnikar

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=tuilatvopokrenulopostupakprotivmajkedeakakojijeubio10osobaukolivladislavribnikar-novas-worldwide&stream=hp1400&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="6102428"]

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare