Velika pobeda tima sa Banovog brda.

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Mladost u Novom Sadu rezultatom 2:0 u poslednjoj utakmici 4. kola Superlige Srbije.

Ušla je ekipa sa Banovog brda kao veliki favorit u utakmicu, i to su iz minuta u minut pokazivali kontrolom igre, ali nisu uspeli da dođu do gola sve do 43. minuta, kada je Muhamed Badamosi dobio odličan pas u prostor, izašao isred golmana Mladosti i lako zatresao mrežu rivala za 1:0.

Sredinom drugog poluvremena mogli su Novosađani do izjednačenja sa penala, ali je Novak Mićović sjajno reagovao i odbranio udarac sa bele tačke, da bi konačan rezultat postavio ponovo Badamosi, takođe sa penala. Doduše, i on je bio neprecizan, ali je odbitak posle odbrane Alekse Milojevića pao direktno na nogu napadača Čukaričkog, koji je loptu samo zakucao u mrežu.

Na kraju, 2:0 i skok Čukaričkog na treće mesto na tabeli, sa tri boda manje od Crvene zvezde a jednim od prvoplasirane Vojvodine.