Zabavno-takmičarski šou program Survivor počeo je sa emitovanjem na TV Nova od 4. marta, a možete ga gledati od ponedeljka do četvrtka u terminu od 21:30 časova, kao i petkom u terminu od 22:30 časova.

Prva nedelja je za nama, a mi smo imali priliku da upoznamo takmičare crvenog i plavom plemena, kao i da vidimo kako se snalaze na poligonima.

Crveno pleme se u startu izdvojilo, te su u prvoj nedelju zabeležili ubedljivo više pobeda od plavog tima.

Najmlađa ženska takmičarka u crvenom plemenu je Tijana Jeremić. Ona ima 21 godinu i trenutno studira na Fakultetu organizacionih nauka.

Mnogi komentarišu kako je ona jedna od najbržih takmičara u ovogodišnjem Survivor-u, a gotovo svaki put kada se takmičila u duelima je pobedila.

Survivor 2024 Survivor 2024

Tijana je punih 11 godina trenirala karate, te ne čudi što se na pustom ostrvu pokazala kao jedna od najsnalažljivijih.

Ona je 2009. godine počela da trenira karate, a posle samo nekoliko meseci se prvi put takmičila i osvojila prvo mesto u svojoj kategoriji na lokalnom turniru.

Tijana Jeremić Foto: Goran Srdanov/Nova.rs

Takav start je samo još više rasplamsao želju za treniranjem i takmičenjima, te je Tijana nastavila u duhu pobede i godinama beležila velike rezultate.

Osvojila je pregršt medalja na lokalnim i regionalnim turnirima i prvenstvima. Nastupala je za svoj klub i za reprezentaciju Srbije.

Tijana Jeremić, učesnica Survivor-a 2024

Najdraža su joj medalje koje je osvojila nastupajući za reprezentaciju Srbije.

Na Balkanskom prvenstvu u Turskoj, 2014. godine je srpski kata tim (Milica Nikolić, Vanja Knežević i Tijana Jeremić) osvojio srebrnu medalju.

Na Balkanskom prvenstvu u Herceg Novom, 2015. godine je osvojila zlatnu medalju u pojedinačnoj konkurenciji, pobedivši u finalu tursku predstavnicu, Duman Sinem_Gul.

Izvor blizak portalu Nova.rs kaže da Jeremićeva kada god bi osvojila prvo mesto na takmičenjima, više se radovala peharu, nego medalji.

Podaci o Tijaninim uspesima se nalaze i na sajtu „Karate Federacija Srbije„.

BONUS VIDEO: Modrice, bacanje u vodu i težak izazov: Crveni tim sebi obezbedio hranu na pustom ostrvu