Oglas

After 33 years since the release of the first song "Da l’ si ikada mene voljela", one of the most beloved performers from our region, Nenad Knezevic Knez returned to Sava Centar and organized a concert dance – pop spectacle, in a special evening called "M
Foto: Antonio Ahel/ATAImages
Foto: Antonio Ahel/ATAImages

"Ne mogu da kažem da me vole": Suzana Mančić otvoreno o odnosu sa ćerkama svog supruga

22. jan. 2026. 14:51

Popularna voditeljka godinama je u skladnom braku sa grčkim biznismenom Simeonom Ocomokosom, a oboje iz prethodnih veza imaju decu.

Oglas

Suzana Mančić zbog braka sa Grkom već godinama živi na relaciji Atina-Beograd, s obzirom na to da njen partner zbog poslovnih obaveza ne može toliko često da putuje za Srbiju.

Takođe, tamo su i njegove ćerke iz prvog braka, a Suzana ne krije da nisu previše bliske.

"Ne bih da pričam o tome, ali u svakoj porodici uvek ima nekih nesuglasica, trvenja. Ne mogu da kažem da me vole, ali ne mogu da kažem ni da me ne vole. To je jedan odnos na distanci, možda i zato što su one starije", rekla je ona za Hello.

1676997375-SRD8989-1024x683.jpg
Suzana Mančić Foto: Goran Srdanov/Nova.rs | Suzana Mančić Foto: Goran Srdanov/Nova.rs

S druge strane, Suzanine ćerke su odmah prihvatile Simeona.

"Moja deca, a pogotovo ova mlađa, uvek su ga doživljavale kao očinsku figuru. Mnogo su one bliže njemu, nego što su njegova deca bliska meni."

Podsetimo, Simeon je stručnjak u oblasti komercijale, a bio je i izvršni direktor Američko-helenske privredne komore, kao i generalni sekretar poslovnih saveta između Grčke i drugih zemalja.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare