Oglas

VEC_4171-01
Nada Topčagić Foto: Vesna Lalić/Nova.rs
Nada Topčagić Foto: Vesna Lalić/Nova.rs

"Jutro je" se orilo centrom Milana: Stotine ljudi pevalo hit Nade Topčagić

26. okt. 2021. 17:42
>
26. okt. 2021. 18:10

Pesma Nade Topčagić "Jutro je" postala je planetarni hit zahvaljujući Zlatanu Ibrahimoviću i ori se centrom Milana.

Oglas

Proslavljeni fudbaler Zlatan Ibrahimović zarazio je stanovnike Milana pesmom "Jutro je", koja je postala planetarni hit.Proslavljeni fudbaler Zlatan Ibrahimović zarazio je stanovnike Milana pesmom "Jutro je", koja je postala planetarni hit.Pesmu Nade Topčagić, koju je izdala davne 1989. godine čulo je dosta ljudi. Međutim, kada je Ibrahimović počeo da je pušta na treninzima i svojim privatnim žurkama, a kasnije i ispraćen uz taktove iste na Sanremu, numera je doživela svetski uspeh.

1633640013-1633299839-IMG-a8c49a36c7799808e8971169d80f7c06-V.jpg
Zlatan Ibrhimović i Nada Topčagić Foto: Marija Dejanović/Nova.rs | Zlatan Ibrhimović i Nada Topčagić Foto: Marija Dejanović/Nova.rs

Nakon proslave njegovog 40. rođendana kojem je prisustvovala i pevačica kao specijalni gost, pesma je postala glavni hit u Milanu. To dokazuje i snimak pevačice Marije Mikić, koji je objavila na svoj Instagram profil. Naime, ulični svirači svirali su "Jutro je" i brojni prolaznici okupili su se oko muzičara i počeli da đuskaju.

Oglas

BONUS VIDEO: Velika ispovest Mileta Kitića

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=milekiticintervjuam-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="2366055"]Pratite portal Nova.rs i na društvenim mrežama InstagramFejsbuk i Tviter.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare