Oglas

Promotion of Suzana Jovanovic's new album at the Hilton Belgrade hotel.Promocija novog album Suzane Jovanovic u hotelu Hilton Belgrade.
Nikola Rokvić Foto:Antonio Ahel/ATAImages
Nikola Rokvić Foto:Antonio Ahel/ATAImages

Nikola Rokvić otkrio koliko je novca do sada donirano njegovoj fondaciji: Pevača sačekalo i posebno iznenađenje nakon povratka u Beograd FOTO/VIDEO

26. maj. 2024. 22:12

Pevač Nikola Rokvić danas je stigao u Beograd iz Grčke, gde je išao peške 31 dan.

Oglas

Naime, Nikola je na hodočašće krenuo sa humanim ciljem - da prikupi sredstva za renoviranje dela dečje onkologije, kao i za nezbrinutu decu i talentovanu decu kojoj je neophodna finansijska pomoć. Sve ovo započeo je u okviru fondacije "Porodica" koju je osnovao sa svojom suprugom Bojanom.

Pevača su, po povrattku iz Grčke, ispred zgrade sačekale komšije i priredile mu iznenađenje, a on je sada objavio koliko je novca skupljeno za ovo vreme.

"Sa današnjim danom prikupljeno je 39.355.221 dinara", napisao je Nikola na Instagramu.

1716754215-Nikola-Rokvic-637x1024.png
Foto: Printskrin/Instagram/nikolarokvic | Foto: Printskrin/Instagram/nikolarokvic

Podsećamo, on je išao na put peške do manastira Sveti Nektarije Eginski, a ovo hodočašće trajalo je 31 dan.

BONUS VIDEO: Otvaram vrata, zatičem ga kako razvaljuje klavir, i pitam se šta ja tražim ovde: Slavko Banjac o neobičnom susretu s legendarnim pevačem







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare