Pevač Miroslav Ilić sa suprugom Gordanom Ilić već godinama je u braku. Ona mu je velika podrška već pola veka, a čak i u momentima kada se pisalo da ju je prevario i da sa drugom ženom ima vanbračnog sina ostala je uz njega.
Njihove komšije bile su prilično blagonaklone kada su ih komentarisale.
„Kulturni su i pristojni, ponašaju se poput svih ostalih ljudi. Ma koliko da je red na kasi, njih dvoje uredno čekaju. Nikada ne traže da im prekoreda naplatimo namirnece“, pohvalila ih je kasirka.
Lepe reči za njega imao je momak koji radi u trafici.
„Kupuju uglavnom cigarete i novine. Fin i ljubazan čovek, kao i njegova supruga. Oduševiio me je kad mi je poklonio karte za koncert“, otkrio je mladić.
„Baš je svratio pre pola sata, otišao je u grad da nešto završi. Svakodnevno kupuje voće kod mene. Galantan je čovek, ostavi bakšiš“, pohvalio je prodavac voća stalnu mušteriju.
Mladić Stefan živi u ulici gde i pevač i ispričao je zanimljivu priču.
„Miroslava ne viđam tako često, ali uvek kada prođem ispred njegove kuće, tu zateknem jednu skitnicu kojoj Miroslav ostavlja novac. Da mu daje neku siću, ne bi dolazio svaki dan“, pričao je Stefan.
BONUS VIDEO: Voja Nedeljković objasnio zašto ga nikad nisu zanimale pevačice