Oglas

1719542464-12331941-1024x683.jpg
Bajden, Tramp Foto: EPA-EFE/MICHAEL REYNOLDS
Bajden, Tramp Foto: EPA-EFE/MICHAEL REYNOLDS

Procurio Trampov snimak u kom tvrdi da Bajden napušta trku za predsednika: "Znam ko će ga zameniti, ona je bolja, ali je patetična" VIDEO

autor:
04. jul. 2024. 08:50

Na društvenim mrežama pojavio se snimak republikanskog predsedničkog kandidata Donalda Trampa koji u privatnom razgovoru vođenom na golf terenu tvrdi da će njegov rival, demokratski kandidat Džo Bajden napustiti predsedničku trku zbog lošeg nastupa u prošlonedeljnoj debati.

Oglas

Na snimku koji je objavljen na sajtu "Trut Soušal" (Truth Social) Tramp opisuje potpredsednicu Kamalu Haris kao "lošu".

"On (Bajden) je samo dao otkaz. Napušta (predsedničku) trku, a to znači da imamo Kamalu (Haris). Mislim da će ona biti bolja. Ona je tako patetična, tako je j*** loša", rekao je Tramp iz kola za golf u snimku, prenosi Skaj njuz.







Prema odvojenim anketama koje su sproveli Njujork Tajms i Volstrit Džornal, Tramp ima više šansi za pobedu nego Bajden. Na osnovu ankete Njujork Tajmsa, sprovedene među registrovanim biračima za koje se smatra da će izaći na izbore 05. novembra, za Trampa bi glasalo 49 odsto birača, a za Bajdena 43 odsto.

Bajden bi zvanično trebalo da bude nominovan u avgustu, a jedini način na koji bi mogao da bude smenjen je da sam podnese ostavku, što je on negirao da će uraditi.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare