Oglas

Izbori
Birački spisak
Birački spisak

VIDEO Naprednjaci nastavljaju da skupljaju sigurne glasove po preduzećima

autor:
03. okt. 2021. 14:15

Stranka slobode i pravde (SSP) pozvala je građane da im dostave informacije o ucenama za skupljanje glasova u javnim preduzećima i garantovala da će nakon eventualne promene vlasti biti sprovedena istraga u svakom preduzeću.

Oglas

„Svima koji su ovo radili garantujemo da će posle promene vlasti biti sprovedena istraga u svakom preduzeću, da će tada zaposleni svedočiti i da će svako ko je na ovaj način maltretirao ljude završiti u zatvoru“, navodi se u saopštenju SSP.Oni su uz saopštenje objavili i kratak video snimak na kome se vidi osoba, za koju tvrde da je jedan od šefova u JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija“ Tomo Puletić, koji od zaposlenih traži da popunjavaju spiskove sigurnih glasova.

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=ucenakapilarnihglasovaam-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="2500083"]Podsetili su i da su nedavno pokazali spiskove koji su napravljeni u Poštanskoj štedionici i za čiju je organizaciju odgovorna funkcionerka Srpske napredne stranke i zaposlena u Poštanskoj štedionici Nataša Marković.Bonus video - Kapilarni glasovi Zrenjanin

Oglas

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=kapilarniglasovizrenjaninds-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="2475753"]Pratite nas i na društvenim mrežama:FacebookTwitterInstagram

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare