Oglas

collage
Ovako su obučeni pravi veterani koji su trenutno ispred Pravnog fakulteta Foto: X/Правни у блокади
Ovako su obučeni pravi veterani koji su trenutno ispred Pravnog fakulteta Foto: X/Правни у блокади

"Ovako su obučeni pravi veterani": Studenti objavili uputstvo za građane, pojavile se fotografije pristalica SNS-a kako se preoblače u majice veterana

autor:
28. jun. 2025. 15:57

Nakon što su objavljene fotografije pristalica SNS koji su došli na skup u Ćacilend, a koji oblače majiice sa natpisom ratnih veterana, studenti Pravnog fakulteta u blokadi objavili su fotografije uniformi koje nose veterani koji su uz njih od početka bokada.

Oglas

"Ovako su obučeni pravi veterani koji su trenutno ispred Pravnog fakulteta", objavili su studenti u blokadi.







Nešto ranije su studenti PMF Novi sad objavili fotografije sa porukom:

"Preoblače ćacije u majice veterana. Dve vrste majica: Veterani i Veterani Srbije. Doveženi iz Niša".







Studenti su za danas u 18 sati najavili početak protesta na Slaviji. Tačno u 21 sat ističe ultimatum koji su postavili Vladi Srbije da raspišu vanedne parlamentarne izbore i uklone kamp iz Pionirskog parka. Aleksandar Vučić je ovaj ultimatum već odbio.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare