Oglas

kraljevo 15.05.2025  skupstina kraljeva sednica Haos u Skupštini Kraljeva, obezbeđenje napalo odbornika
Haos u Skupštini Kraljeva, obezbeđenje napalo odbornika Foto:N1
Haos u Skupštini Kraljeva, obezbeđenje napalo odbornika Foto:N1

"Odbornici Lokalnog fronta polomljena ruka": Fizički obračun na sednici skupštine u Kraljevu

autor:
15. maj. 2025. 13:58

Sednica skupštine u Kraljevu prekinuta je usled incidenta koji je izbio u skupštinskoj sali. Funkcioner Lokalnog fronta iz Kraljeva Predrag Voštinić je na društvenoj mreži X objavio da je Jeleni Tošić, odbornici Lokalnog fronta polomljena desna ruka.

Oglas

Do incidenta je došlo kada je tokom guranja obezbeđenje stalo na vrata i sprečilo opozicione odbornike da uđu u salu.

Kako je na društvenoj mreži X objavio Predrag Voštinić, njegovoj koleginici Jeleni Tošić je tokom obračuna polomljena ruka.







"Odbornici Lokalnog fronta, Jeleni Tošić, je u skupštini ipak polomljena desna ruka", objavio je Voštinić.

Incidentu je prethodilo i to da je pripadnik obezbeđenja pokušao da skloni odbornika Lokalnog fronta Vladana Stankovića sa govornice. Tada je došlo i do fizičkog obračuna.

Slavković je pokušao da se obrati sa govornice, ali mu je predsedavajući odmah izrekao dve opomene i naredio da napusti salu. Ubrzo je ušlo i fizičko obezbeđenje, koje je pokušalo da ga nasilno ukloni sa govornice.

Kraljevo je poslednjih meseci postalo žarište tenzija – građani su se organizovali u zborove, gradonačelnik Predrag Terzić više puta je gađan jajima, a sukobi su se proširili i na sela u okolini.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare