Oglas

Beograd 25.07.2023. Pucnjava na Voždovcu. Voždovac, policija, uviđaj, uvidjaj, pucnjava, pokrivalica, ilustracija, policijski auto, automobil  Foto: Vesna Lalić/Nova.rs
Ilustracija Foto: Vesna Lalić/Nova.rs
Ilustracija Foto: Vesna Lalić/Nova.rs

Uhapšen napadač koji je pokušao da ubije prodavca na pijaci: Aleksandar (31) izbo Ljubu (71), njegov brat sve gledao

autor:
02. sep. 2025. 08:44

Policija na Zvezdari uhapsila je Aleksandra O. (31) pod sumnjom da je sinoć u Ulici Braće Srnić izbo pijačnog prodavca Ljubu J. (71), saznaje Telegraf.rs.

Oglas

Njemu je po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu određeno zadržavanje do 48 sati zbog pokušaja ubistva.

Kako javlja Telegraf, Ljuba je primljen u Urgentni centar u jako teškom stanju. Imao je ubodne rane u stomaku, grudima i vratu.

Jezivom ubadanju svedočio je i brat povređenog čoveka, ali nije mogao nasilnika da spreči.

Inače, Ljuba i Aleksandar se poznaju sa pijace i veruje se da se motiv obračuna krije u ranije neraščišćenim računima. Pokušaj ubistva dogodio se sinoć oko 18 sati, a policija je raspisala akciju "Vihor" u kojoj je osumnjičen ubrzo i uhapšen.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare