Oglas

Hapšenje Droga Pančevo.jpeg
Zaplena droge u Pančevu / MUP Srbije

25 kilograma amfetamina zaplenjeno u Pančevu: Policija drogu pronašla zakopanu u zemlji, uhapšen mladić FOTO

autor:
03. feb. 2026. 16:30

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Pančevu, u saradnji sa policijskim službenicima Uprave kriminalističke policije, zaplenili su oko 25 kilograma materije za koju se sumnja da je amfetamin i uhapsili U. B. (21) iz okoline Pančeva, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Oglas

Policija je u blizini Pančeva u zemlji pronašla zakopana 24 paketa sa materijom nalik na amfetamin koje je, kako se sumnja, tu sakrio U. B.

Hapšenje Droga Pančevo (2).jpeg
Zaplena droge u Pančevu / MUP Srbije

Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Pančevu, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova u kom roku će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare