Kecamović od sjaja do očaja, pa do velike pobede.

Miomir Kecmanović je posle velike borbe savlado Lijama Brodija sa 6:4, 4:6, 6:4 u prvom kolu mastersa u Indijan Velsu posle dva sata i 14 minuta borbe.

On će u drugom kolu igrati protiv Marina Čilića, pa ćemo imati priliku da uživamo u balaknskom derbiju.

Mogao je naš teniser i ranije da završi meč, pogotovo posle brejka na startu prvog seta.

Poveo je Kecmanović i do kraja uspešno sačuvao svoj servis za osvajanje prvog seta.

U drugom je vođena velika borbna sve do sedmog gema kada je Kecmanović ponoov napravio brejk i činilo se prelomio meč.

Kao da se previpe opustio naš igrač i u sledećm gemu dozvolio Britancu da mu se revanšira, a zatim i novim brejkom u 10. gemu dođe do seta i izjednačenja.

U trećem setu je Kecamnović u dva navrata bio u velikim problemima i suočavao se sa brejk loptama, lai je uspoe da se izvuče, da bi u devetom gemu napravio brejk i prelomio meč.

U drugo kolo su se pre njega plasirali i Filip Krajinović i Laslo Đere.