Grk smogao snage da nastavi.

Grčki teniser Stefanos Cicipas doživeo je nezgodnu situaciju tokom meča protiv Aleksandera Zvereva u okviru osmine finala Mastersa u Parizu.

Početkom petog gema prvog seta, pri rezultatu 3:1 za Grka, Cicipas je vratio jednu lopticu nakon čega je krenuo ka sredini osnovne linije, ali je posle dva koraka zastao i počeo da skakuće na jednoj nozi uz bolnu grimasu.

Nakon par trenutaka Cicipas je prišao sudiji, porazgovarao sa njim nekoliko trenutaka nakon čega je usledio medicinski tajm-aut tokom kog je pokazivao da je osetio bol u nozi, pokazao na zglob i koleno.

Cicipas je smogao snage da nastavi meč, a potom je i dobio prvi set u taj-brejku, dopustivši rivalu samo dva poena, pa je, srećom, izbegao težu povredu.