Košarkaši Partizana nisu najbolje počeli utakmicu protiv Hercegovca u četvrtfinalu Kupa Srbije.

Tipuj na domaću košarku uz MaxBet!

To se izvesno nije svidelo treneru Željku Obradoviću, koji je posle serije tima iz Gajdobre od osam poena tražio tajm-aut.

Igrala se druga četvrtina i u uvodnim minutima, Partizan je imao 14:10, ali su onda Dragan Marić i Nikola Gaćeša dali po trojku, a Mladen Grušanović je postigao dva poena.

Hercegovac je poveo sa 18:14, a Obradoviću se nije svidelo. I kako se Žocu nije dopalo kako se odvija situacija, tako se Frenku Kaminskom, centru Partizana, verovatno nije svidelo nešto što je čuo tokom pauze.

Nije poznato da li je trener crno-belih njemu uputio kritiku, ili je Amerikanac bio ljut na sebe, zna se da je ustao i besno reagovao posle čega je seo na kraj klupe i čini se, udario u nju.

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели nova.rs sport (@nova.rs_sport)

Bilo kako bilo, Partizan je pre poluvremena uspeo da preokrene i ode na pauzu u plusu od osam poena (37:29).

Balša Koprivica koji se našao na terenu je odigrao vrhunsku odbranu i zaključao je reket, a Kaminski je ostao na klupi nekoliko minuta i vratio se devedesetak sekundi pre kraja poluvremena.

BONUS VIDEO: Aleksa Avramović prvi čestitao Vojvodini na velikom iznenađenju u Kupu