Fudbaleri Barselone pobedili su u subotu uveče Real Madrid sa 4:0 u meču 11. kola španske Primere.

Nadmoć koju je Barsa demonstrirala mogla je da bude i ubedljivija da se jednom od najboljih napadača današnjice nije desio gotovo neverovatan kiks.

Robert Levandovski je dao dva gola u pobedi svog tima, u 54. i 56. minutu, ali nije uspeo da dođe do het-trika jer je promašio prazan gol.

Zvuči čudno, ali dešava se i najboljima, a Poljaku se desilo u 67. minutu kada je dobio centaršut sa leve strane i ostao bukvalno sam pred nebranjenom mrežom na sedam, osam metara.

Šutirao je ka uglu, pogodio stativu i od nje je lopta otišla van terena.

Lamin Jamal je pogodio mrežu Reala u 77. minutu, Rafinja je kompletirao „poker“ u 84, a Karlo Ančeloti, trener Reala kaže da ne bi menjao svoj plan igre iz pripreme meča navodeći da je prvo poluvreme bilo dobro.

BONUS VIDEO: Posle Mitrovića i Sergej Milinković Savić se upisuje u strelce Al Hilala