Oglas

Celebration of Slava at Family Zivojinovic.Proslava Slave u porodici Zivojinovic.
Severina Foto:Antonio Ahel/ATAImages
Severina Foto:Antonio Ahel/ATAImages

Severina pala na koncertu u Zagrebu: Pogledajte taj trenutak (VIDEO)

08. nov. 2025. 10:28
>
08. nov. 2025. 10:18

Hrvatska pevačica Severina sinoć je održala prvi od dva zakazana koncerta u Areni Zagreb, a društvenim mrežama kruži snimak na kojem je pevačica u zanosu pala na bini.

Oglas

Naime, može se videti kako sa osmehom poskakuje na bini sa stalkom za mikrofon u rukama dok je izvodila pesmu „Tvoja prva devojka“.

Međutim, ubrzo se saplela i završila na „sve četiri“, pa je nakratko legla na binu. Nastavila je da peva i potom prasnula u smeh.

To nije sprečilo pevačicu da nastavi nastup u dobroj atmosferi, a publika ju je podržala aplauzom.

Njen sinoćnji koncert u Areni Zagreb održan je u sklopu turneje „Ja samo pevam“, koja donosi nešto emotivniji pristup, a umesto gomile plesača i kostima — Severina se na koncertu fokusira na muziku.

Na sceni ju je pratilo tridesetak muzičara, a publika je mogla da uživa u trosatnom nastupu.

Za ovaj koncert Severina se pojavila u kombinaciji srebrnog korzeta i kožnih pantalona s metalnim detaljima i natpisom „Seve“.

Pažnju je privukao i ogroman crni šešir koji je podsećao na šubaru, a kojeg se ubrzo po početku koncerta rešila.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare