Oglas

CORRECTION Germany Migration Raids
Nemačka policija Foto:Tanjug/Ole Spata/dpa via AP
Nemačka policija Foto:Tanjug/Ole Spata/dpa via AP

Vozač iz Srbije uhapšen u Nemačkoj: Policija ga zaustavila tokom redovne kontrole saobraćaja, usledili su ekspresno hapšenje i presuda

autor:
04. avg. 2024. 09:58

Vozač iz Srbije (47) uhapšen je i ekspresno osuđen u Nemačkoj jer je, sa falsifikovanom hrvatskom ličnom kartom, pokušao da preveze tovar mesa iz Nemačke u Italiju.

Oglas

Srpskog kamiondžiju je zaustavila policija u redovnoj kontroli saobraćaja na putu A22 neposredno pred ulazak u Bolcan. Upravljao je kombijem italijanskih registarskih oznaka.

Na zahtev policije, pokazao je hrvatsku ličnu kartu koja je policajcima delovala sumnjivo. Naknadnim ispitivanjem utvrđeno je da je muškarac za volanom kombija-hladnjače zapravo srpski državljanin koji je nameravao da ilegalno preveze tovar mesa iz Nemačke u Italiju.

Srbin je odmah uhapšen i osuđen na kaznu od 4.130 evra, piše suedtirolnews.it.

Bonus video: Hapšenje zbog pranja novca







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare