Oglas

1635407096-FIL_7809-01-scaled.jpeg
Foto: Filip Krainčanić/Nova.rs
Foto: Filip Krainčanić/Nova.rs

Advokat Milene Radulović traži da se sudija sam izuzme iz postupka

28. okt. 2021. 10:45
>
28. okt. 2021. 10:50

Advokati glumice Milene Radulović, koja je optužila Miroslava Aleksića, vlasnika škole glume, za silovanje, zatražila je od postupajućeg sudije u postupku Zorana Božovića da se sam izuzme.

Oglas

Advokat Jugoslav Tintor zatražio je to jer je sudija Bozović već kao član krivičnog vanpretresnog veća odlučivao o pritvoru Aleksiću.Nakon toga, sud je odredio pauzu.

FIL_7870-03
Mika Aleksić Foto: Filip Krainčanić/Nova.rs | Mika Aleksić Foto: Filip Krainčanić/Nova.rs

Aleksić nakon izlaska sa suđenja nije želeo da daje izjave za medije.BONUS video: Mika Aleksić pred sudom - gosti Jugoslav Tintor i Vanja Macanković

Oglas

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=mikaaleksipredsudomgostijugoslavtintorivanjamacankovi-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="2490295"]Pratite nas i na društvenim mrežama:FacebookTwitterInstagram

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare