Oglas

Man in dirty military shoes and leather glove tries to touch small trembling scared puppy sitting on the ground
Foto: Shutterstock
Foto: Shutterstock

Monstruozne slike iz Novog Pazara kruže mrežama: Daskom sa ekserom rasporio štene, keruša zavija pored mrtvog psića

03. dec. 2022. 14:18

Jeziva scena dogodila se na ulicama Novog Pazara kada je za sada još uvek nepoznat počinilac daskom sa prikucanim ekserom na vrhu, usmrtio štene staro samo mesec dana. Građani su ostali šokirani ovim brutalnim činom, a svoje nezadovoljstvo izrazili su i preko društevih mreža, kojima kruži slika mrtvog psića.

Oglas

"Štene je mučki ubijeno. Muškarac koji živi u blizini, prišao mu je i svom silinom ga udario u stomak. Ostalo je da leži na ulici, a organi su mu se prosuli po ulici. Keruša, majka malog psa, je prišla pokušavala da ga oživi, lizala ga je ali nije bilo spasa. Kasnije je počela da cvili pored njega. Strašno i jezivo je ovo što se dogodilo", kaže jedan građanin Novog Pazara.

unhappy homeless dog comes out from under the rubble of collapsed woods
Foto: Shutterstock | Foto: Shutterstock

Prema informacijama sa terena, štene je usmrtio muškarac kome je smetalo cvilenje štenića u blizini njegovog stana. Njegov identitet nije poznat.BONUS VIDEO: Taksista pregazio pešaka u Nišu

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=pregazenpesakunisugp-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="3080946"]

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare