Oglas

nemanja aleksic adokat
advokat Nemanja Aleksić Foto:promo/lawofficealeksic.rs
advokat Nemanja Aleksić Foto:promo/lawofficealeksic.rs

Advokatu Nemanji Aleksiću određen pritvor do 30 dana

autor:
07. apr. 2025. 21:43

Advokatu Nemanju Aleksića, koji je u subotu, kako se sumnja, palicom krenuo na drugog učesnika u saobraćaju, a potom i policajce, sudija za prethodni postupak odredio je pritvor do 30 dana, saznaje Nova.rs.

Oglas

Aleksić je danas i saslušan pred postupajućim javnim tužiocem.

Njemu se na teret stavljaju tri krivična dela: napad na ovlašćeno službeno lice, ugrožavanje sigurnosti i nasilničko ponašanje.

Podsetimo, poznati novosadski advokat Nemanja Aleksić, uhapšen je u subotu u novosadskom naselju Veternik, nakon što je prvo došao u sukob sa drugim učesnikom u saobraćaju.















View this post on Instagram























A post shared by 192.RS (@192_rs)







On je izvadio iz svog automobila štap za golf, a na lice mesta pozvana je i policija i prvo je došla patrola saobraćajne policije. Nemanja Aleksić je potom, prema rečima svedoka, nasrnuo i na policajce koji su ga savladali, oborili na zemlju i vezali lisicima.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare