Oglas

GSP_linija_13
Novi Sad Foto: 021.rs
Novi Sad Foto: 021.rs

Ovako sada izgleda autobusko stajalište u Novom Sadu koje je palo, pa ekspresno uklonjeno FOTO

autor:
18. dec. 2024. 12:45

Danas u toku dana autobusko stajalište u Novom Sadu potpuno se obrušilo. Kako se vidi na fotografiji koju je čitalac novosadskog portala 021.rs poslao dok je prolazio pored, nadstrešnica stajališta se obrušila na zemlju, ali je vrlo brzo sve uklonjeno.

Oglas

Stajalište sa nadstrešnicom kod kružnog toka na raskrsnici Bulevara Evrope i Bulevara vojvode Stepe u Novom Sadu se potpuno obrušilo, javio je 021.rs.

Po podu je bila vidljiva veća količina stakla i drugih ostataka nadstrešnice i stajališta, a kako je potvrđeno u Hitnoj pomoći, nije bilo povređenih.

Kako se reporterka 021.rs uverila, ostaci stajališta su brzo uklonjeni, konstrukcija je iščupana iz betona, dok su krhotine stakla rasute po stajalištu.

1734518826-67629a5bc6bf0-stajaliste-pad-3.jpg
Foto: 021.rs | Foto: 021.rs

Ovaj novosadski portal uputio je pitanja gradskoj upravi i JGSP „Novi Sad“ u vezi sa padom ovog stajališta, kako je došlo do toga, kao i da li su postojale indicije da će do ove situacije doći.

1734518829-67629a5bc8653-stajaliste-pad-4.jpg
Foto: 021.rs | Foto: 021.rs

U međuvremenu se oglasilo Javno gradsko saobraćajno preduzeće "Novi Sad" koje navodi da je autobusko stajalište na Bulevaru Evrope oborilo putničko vozilo.

"Nadstrešnica na stajalištu na Bulevaru Evrope srušena je u toku noći i danas je uklonjena. Prema našim saznanjima, nadstrešncia je srušena od strane putničkog vozila", kažu u GSP za 021.rs.

BONUS VIDEO: Blokada policijske stanice Novi Sad







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare