Oglas

1668598772-shutterstock_1561633591-DMZ001-1024x683.jpg
Foto: Shutterstock/DMZ001
Foto: Shutterstock/DMZ001

Pobratimili se Kragujevac i Milvoki

autor:
28. jan. 2024. 08:40

Grad Kragujevac i američki Milvoki postali su bratski gradovi, a dokumenta o bratimljenju potpisali su gradonačelnik Milvokija, glavnog grada države Viskonsin, Kavalir Džonson i predsednik Privremenog organa Kragujevca Nikola Dašić.

Oglas

"Danas smo formalizovali odnos grada pobratima između grada Milvokija i Kragujevca u Srbiji. Ovo je odlična prilika za ekonomsku interakciju i kulturnu razmenu“, objavio je Džonson na mreži X.

Tim povodom ambasador Srbije u SAD Marko Đurić uputio je čestitke, navodeći da ovakva saradnja doprinosi jačanju bilateralnih veza.

"Izgradnja ovakvih mostova između Srbije i SAD doprinosi bližim bilateralnim odnosima i čvršćim vezama između naših naroda", poručio je Đurić na mreži X.

BONUS VIDEO Kragujevac: Muke zbog buke







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare