Radovao se tim srpskog reprezentativca.

Fudbaleri Lacija pobedili su u gostima Speciju sa 3:0, u meču 30. kola italijanske Serije A.

Strelci za Lacio bili su Čiro Imobile iz penala u 36, Felipe Anderson u 52. i Markos Antonio u 89. minutu.

Srpski internacionalac Sergej Milinković-Savić odigrao je ceo meč za nebesko-plave koji pobedom čuvaju mesto u borbi za Ligu šampiona.

Lacio je na drugom mestu na tabeli sa 61 bodom, 13 manje i utakmicom više od prvoplasiranog Napolija.

Specija je na 17. poziciji sa 26 poena. U narednom kolu Lacio će dočekati Torino, dok će Specija gostovati Sampdoriji.

Ranije u toku dana u petak Kremoneze je savladao Empoli, golom Desersa u četvrtom minutu susreta.

Serija A, 30. kolo:

Kremoneze – Empoli 1:0 (1:0)

(Desers 4)

Specija – Lacio 0:3 (0:1)

(Imobile 36 p, Felipe Anderson 52, Markos Antonio 89)