Monaco vs Crvena zvezda Foto:STARSPORT

Crvena zvezda je u 43. minutu utakmice protiv Monaka bila u napadu, kada se Piter Olanjinka našao na travi u kaznenom prostoru domaćina.

Na snimku se jasno videlo da ga je prethodno Denis Zakarija, kapiten Monaka, prethodno nagazio.

Iako je sudija Tobijas Štiler u jednom trenutku konsultovao VAR sobu u kojoj je Benjamin Brand, iz nje nije dobio potvrdu da je bilo prekršaja, pa je igra nastavljena.

Na usporenim snimku se vidi da je kontakta itekako bilo, pa se postavlja pitanje da li je Zvezda oštećena za drugi penal na utakmici kojim bi rezultat glasio 2:1 u korist beogradskih crveno-belih?

Ovako, Monako je uspeo da dođe do gola u poslednjim trenucima poluvremena i povede 2:1, što su kasnije povećali i na 3:1.

Sva dešavanja možete da ispratite u blogu uživo.