Lud meč.

Fudbaleri Totenhema pobedili su na svom terenu Liverpul sa 2:1 u meču sedmog kola engleske Premijer lige.

Poveo je Totenhem golom Son Heung-Mina u 36. minutu, da bi Liverpul izjednačio pogotkom Kodija Gakpa u četvrtom minutu nadoknade poluvremena.

Totenhem je do pobede stigao autogolom Žoela Matipa u šestom minutu sudijske nadoknade vremena.

Liverpul je meč završio sa dva igrača manje, pošto su crvene kartone dobili Kurtis Džons u 26. i Diogo Žota u 69. minutu.

Totenhem je drugi na tabeli sa 17 bodova, a Liverpul je na četvrtom mestu sa bodom manje.

U narednom kolu, Totenhem će gostovati Lutonu, dok će Liverpul gostovati Brajtonu.