Neverovatno.

Golman Lacija Ivan Provedel postigao je gol u 95. minutu i doneo svojoj ekipi izjednačenje protiv Atletiko Madrida.

Lacio i Atletiko remizirali su 1:1 u prestonici Italije u prvom kolu Lige šampiona.

Neverovatna situacija desila se u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena. Lacio je imao zaostatak i poslednji napad, te se i Provedel preselio u protivnički kazneni prostor. Luis Alberto je uputio perfektan centaršut, a Provedel se ubacio iz drugog plana i glavom pogodio na fenomenalan način za erupciju oduševljenja na tribinama.

U grupi E sa Lacijom i Atletikom nalaze se još i Fejenord i Seltik, a holandska ekipa slavila je sa 2:0 na svom stadionu.

Stengs je u nadoknadi prvog poluvremena pogodio iz slobodnog udarca za 1:0, dok je Alireza Jahanbakš postavio konačan rezultat u 76. minutu.

Između prvog i drugog gola Fejenorda, dva igrača Seltika dobila su crvene kartone (Lagerbilke i Holm), dok je Igor Paiksao promašio penal za domaćina.