Burno u Crnoj Gori.

Nakon trijumfa u prvom meču rezultatom 1:0, Struga je slavila i u revanšu na stadionu „Pod Goricom“ sa 4:3 i izbacila Budućnost iz Evrope,  a u završnici drugog poluvremena usledila je velika gužva.

Naime, grupa navijača Budućnosti je primetila momka sa plavim Zvezdinim dresom, na kome je bilo ime Dejana Savićevića.

Kako pišu podgoričke „Vijesti“ oko deset navijača je potrčalo ka njemu kako bi se obračunalo, vrlo brzo su se umešali i drugi, pa je morala da reaguje i policija i da upotrebi silu kako bi sprečila neki dalji incident.

Navijači Budućnosti su se na kraju smirili, a čovek koji sa Zvezdinim dresom izbačen je van tribina stadiona u Podgorici.

Kada je reč o samoj utakmici, koban po Budućnost bio je Marjan Radeski, strelac tri gola u 11. 45. i 74. minutu.