Šta mu je ovo trebalo?

Fudbalska reprezentacija Portugala vodila je protiv Bosne i Hercegovine sa 5:0 nakon prvog poluvremena meča 8. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Ipak, u centru pažnje bila je nemila scena koja se desila u 39. minutu, kada je jedan navijač upao na teren i umalo povredio Kristijana Ronalda koji je do tog momenta postigao dva gola.

Hteo je naime navijač da se slika sa Portugalcem, ali ga je tom prilikom slučajno udario i Ronaldo se nakon toga odmah uhvatio za nogu.

Obezbeđenje je reagovalo odmah i izbacilo navijača napolje, dok je Ronaldo nastavio meč.

Prvo je bio precizan sa bele tačke, da bi pogodio zatim na asistenciju Žoaa Feliksa. Napadač Al Nasra je tako prestigao Erlinga Holana i postao je fudbaler sa najviše golova u 2023. godini (40).