Oglas

FIL_4386
Feđa Dimović Foto: Goran Srdanov/Nova.rs
Feđa Dimović Foto: Goran Srdanov/Nova.rs

Koncert za pamćenje: Beogradski sindikat najavio spektakl u Novom Sadu

15. dec. 2021. 18:32

Kao završni deo filmskog festivala "Dan pobede", Beogradski sindikat održaće koncert 18. decembra od 19 sati u "Spensu" nakon skoro deset godina.

Oglas

Specijalni gosti koncerta biće Bigru i Paja Kratak.Nakon dužeg vremena, Beogradski sindikat će konačno održati veliki solistički koncert u Srbiji, zbog čega je zavladalo ogromno interesovanje ljudi.Beogradski sindikat je poznata domaća hip-hop grupa ali i jedan od najuticajnijih društvenih pokreta na ovim prostorima, čije britke rime su u stanju da pokreću mase. Njihove pesme služe kao pouke, a njihovi koncerti se pamte.Ulaznice, za koncert mogu se kupiti u Gigstixu, na blagajni Spensa, u knjižarama "Vulkan", "Dr Tehnu" i u "Bulevar buku".Vrata Spensa se otvaraju u 18 časova, a za ulazak na koncert dovoljna je maska, kovid propusnice nisu potrebne. Broj mesta je ograničen u skladu sa preporukama Kriznog štaba.BONUS VIDEO: Turski glumac posetio Beograd

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=turskiglumachisterijabeogradgp-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="2354520"]Pratite portal Nova.rs i na društvenim mrežama InstagramFejsbuk i Tviter.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare