Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Ana Nikolić priznala da je alkoholičarka i da ne može da podnese pritisak.

Pevačica Ana Nikolić otvoreno je progovorila o borbi sa zavisnošću od alkohola.

Gostujući u podkastu Bojana Jovanovskog, poznatijeg kao Boki 13, pevačicu je domaćin ponudio čašom šampanjca uz šalu „da se ne urolja“, što je bio povod da Ana otkrije detalje problema s kojim se suočava.

PROČITAJTE JOŠ:

„Ja sam iskusni alkoholičar, to svi znaju. Posle dva pića ne znam gde sam. Rezistentna sam na alkohol i na ljudsku glupost – jedno je došlo s drugim. Zbog ljudske gluposti sam postala rezistentna na alkohol. Alkohol je samo posledica. Moj deda Branislav, rođen istog dana kao i ja, bio je alkoholičar kao i ja. Mnogo toga sam povukla na njega“, ispričala je Ana, prenosi „Kurir“.

Pevačica je dodala da se ne nosi najbolje sa pritiskom:

„Ne podnosimo svi pritisak, ja zbog njega pijem. Uopšte nije trebalo da budem pevačica, već lekar. Sve to traje godinama – i estrada i taj teret. Svi me smaraju. Da si na mom mestu, i ti bi pio, omašila sam ceo život“.

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Ostavi prvi komentar