Oglas

collage
Foto: EPA-EFE/Alessandro Di Marco, E-Stock
Foto: EPA-EFE/Alessandro Di Marco, E-Stock

Aleksandra Radović podržala Novaka Đokovića: Neka ti Gospod da utehu

07. jan. 2022. 16:18

Pevačica Aleksandra Radović podržala je Novaka Đokovića na društvenim mrežama, podelivši njegovu fotografiju i čestitajući Božić svojim pratiocima.

Oglas

"Uvek borac za pravdu. Po cenu stradanja, stojiš u ljubavi uz slobodu i istinu. Neka ti Gospod da utehu, strpljenje i snagu! ⁦Dobra dela ostaju zapisana na Nebu, u Večnosti. Hristos se rodi! Vaistinu se rodi!", napisala je Radović na Tviteru.https://twitter.com/ALEKSANDRadovic/status/1479394811962609666Novaku Đokoviću odbijen je viza za u Australiji, te će morati da napusti zemlju - pišu tamošnji mediji.Đoković je u Australiju pokušao da uđe uz medicinsko izuzeće, jer nije vakcinisan protiv koronavirusa. Stroga pravila ulaska u Australiju onemogućila su njegov ulazak. Tamošnja Vlada nije priznala njegovu vizu i naloženo je da Đoković mora da bude deportovan iz Australije.Konačna odluka čeka ponedeljak.BONUS VIDEO: Protest ispred hotela u kom se nalazi Novak Đoković

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=approtestisprednoletovoghotelads-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="2948730"]Pratite portal Nova.rs i na društvenim mrežama InstagramFejsbuk i Tviter.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare