Oglas

intervju_ponos006_b
Zdravko Ponoš Foto:Aleksandar Barda/FoNet
Zdravko Ponoš Foto:Aleksandar Barda/FoNet

"Stranci zabrinuti za kolonijalnog upravnika, pa ga svi dadiljaju": Ponoš poklopio Vučićeve priče o rušenju vlasti iz inostranstva

autor:
19. avg. 2024. 13:45

Predsednik stranke Srbija centar (SRCE) Zdravko Ponoš izjavio je danas, povodom tvrdnji vlasti da stranci ulažu novac u rušenje državnog poretka i predsednika Aleksandar Vučića, da su upravo stranci zabrinuti za "kolonijalnog upravnika" pa ga svi "dadiljaju”.

Oglas

"Žali se da mu stranci podbunjuju narod, a i oni kažu da je tako. Samo što se Moskva i Vašington uzajamno optužuju da ona druga strana stoji iza protesta u Srbiji. I Peking se oglasio. Bio Šolc da ga podrži. Za nedelju dana stiže i Makron da ga pridrži", naveo je Ponoš u objavi na društvenoj mreži Iks.







"Zabrinuti svi za kolonijalnog upravnika pa ga dadiljaju. Takav se svećom traži. A narod ko narod. Zanoveta. Takav neki narod", naveo je Ponoš.

BONUS VIDEO







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare