Oglas

dejan-milosevic-foto-stefan-markovic-scaled
Dejan Milošević, Foto:Stefan Marković/Južne Vesti
Dejan Milošević, Foto:Stefan Marković/Južne Vesti

Nakon pisanja "Nova.rs" načelnik opštinske uprave u Aleksincu podneo ostavku

autor:
01. okt. 2025. 19:16

Aleksinački plenum saopštio je da je danas načelnik Opštinske uprave Dejan Milošević podneo ostavku i da je doneta odluka da se konkurs za dodelu bespovratnih sredstava za kupovinu bicikla od 10.000 dinara poništi i raspiše novi.

Oglas

Kako je navedeno u saopštenju Aleksinačkog plenuma, povod za ostavku bio je tekst portala Nova, u kom je objavljeno da je Milošević konkurisao i bio treći na listi za dodelu bespovratnih sredstava za kupovinu bicikla.

Oni navode da je danas oko 11.30 završen sastanak rukovodstva opštine Aleksinac, na kom su bili i predsednik opštine Dalibor Radičević i Milošević, te da je iz Izvršnog odbora Srpske napredne stranke stigla naredba da se utvrdi odgovornost za propuste u dodeli bespovratnih sredstava za kupovinu bicikala.

“Nakon sastanka doneta je odluka da Milošević podnese ostavku, da konkurs bude poništen i da se raspiše novi, u okviru koga će biti uspostavljen kritetijum da ne mogu učestvovati funkcioneri opštinske uprave”, navodi Aleksinački plenum.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare