Foto: Genie Bouchard Instagram Screenshot

Eženi Bušar je jedna od onih zauvek "šta bi bilo kad bi bilo" priča. Jednostavno uvek uspeva da ponovo skrene pažnju na sebe.

I dok mnogi poznati teniseri i teniserke do kraja karijere nose epitet „bivši“, ona je odlučila da izgradi drugu karijeru.

#related-news_1

Nakon tenisa je ušla u medijske vode, pa radi kao voditeljka, ali i kao influenserka koju prati 2,3 miliona ljudi.

„Uvek je to dobra ideja“, napisal je Eženi i objavila fotografije sa jahte.

Posebno su bile oduševljene prijateljice i/ili poznanice koje su oduševljeno pohvalile svaki njen potez, a te fotografije nisu prošle neopaženo.

Bušar je nekada projektovana da postane najbolja teniserka sveta. Bila je jako, jako blizu toga kada je postala peta na planeti, a te 2014. godine je igrala polufinala Australijan opena i Rolan Garosa, te finale Vimbldona. Od tog momenta sve polako kreće nizbrdo za nju zbog čestih povreda, pa čak i teškog potresa mozga.

Od kada je 2014. godine dobila nagradu za igračicu koja je najviše napredovala sve se promenilo. Ipak, sada je postala piklbol igračica što joj je na neki način treća ili čak četvrta karijera.

View this post on Instagram

A post shared by CARVANA PPA TOUR (@ppatour)

Bušar je tokom 2024. godine bila deo cele priče oko Netflix slema, ali je učešće u spomenutoj popularnoj emisiji iz Kanade otkrilo neke od privatnih detalja iz života teniske lepotice.

Konkretno, kako ju je slavni pevač Džastin Biber, za kojim su mnoge žene desetak i više godina unazad uzdisale, birao baš nju i probao da je zavede.

„Ne, to je smešna priča. Igrali smo teniski meč u dobrotvorne svrhe, a on me zamolio da se družimo kasnije, ali imala sam dečka, pa sam rekla ne i verujem da zaslužujem nagradu za devojku veka“, ispričala je Bušar.

U poslednje vreme je čak promenila i mišljenje prema Đokoviću i još jednom upala u „mejnstrim“ mišljenje.

„Najveći sam Rodžerov fan, ali svi moramo da priznaomo da je Novak neprikosnoven kao najveći svih vremena. Nestvarno impresivno“, poručila je ona.

BONUS VIDEO Đorđe Đoković za Nova.rs o turniru u Beogradu, projektu Dubai i potpunoj životnoj promeni

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Ostavi prvi komentar