Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su IMT u meču 11. kola Superlige Srbije sa 3:1 teže nego što su očekivali.

IMT je na terenu stadiona „Lagator“ imao raspoloženog i snalažljivog Joana Kura, a na golu zagrejanog Gorana Vukliša.

To je bilo dovoljno da posle sat vremena igre semafor u Loznici pokazuje 1:1.

Zvezda je povela pogotkom Felisija Milsona u 35. minutu, potom je Milan Rodić vratio prednost pogotkom glavom u 65. minutu, a Silas Katompa je samo overio trijumf tek u nadoknadi.

Ali, u međuvremenu je viđen jedan od najlepših golova ove sezone u Superligi, a postigla ga je ekipa IMT-a.

Kur je u 56. minutu pogodio fantastično sa skoro pola terena posle neshvatljive greške Rodića koji je očajno dodao loptu ka Stefanu Lekoviću.

Francuz je video da je Zvezdin golman Omri Glazer izašao previše ispred gola, uhvatio ga je na „ničijoj zemlji“ i pogodio maestralno.

Koji minut kasnije mogao je da postigne još jedan pogodak kada je pucao sa znatno kraće distance, ali je ovog puta Glazer bio na liniji i odbranio je taj šut.

BONUS VIDEO: Gol Bonifejsa za pobedu 4:3