EPA-EFE/VINCE MIGNOTT EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images, no video emulation. No use i
EPA-EFE/VINCE MIGNOTT

Još jedno uspešno veče za "pevce"

Fudbaleri Totenhema pobedili su na svom terenu u Londonu Everton sa 2:0, u utakmici 11. kola Premijer lige.

Totenhem je poveo golom Harija Kejna u 59. minutu iz jedanaesterca, a pobedu je obezbedio Pjer-Emil Hojbjerga u 86. minutu.

To je bila 400. utakmica Kejna za Totenhem. On je postigao devet golova u 10 utakmica i prvi put u karijeri bio je strelac u pet uzastopnih mečeva u Premijer ligi.

Trenutno je drugi najbolji strelac u Premijer ligi iza Erlinga Holana koji ima 15 pogodaka.

Londonska ekipa je treća na tabeli i sada ima sedam pobeda i 23 boda, isto koliko i drugoplasirani Mančester siti, uz to što aktuelni šampion ima i utakmicu manje. Arsenal je prvi sa bodom više iz devet mečeva.

Everton je pretrpeo drugi uzastopni poraz, ukupno četvrti u prvenstvu i zauzima 14. mesto na tabeli sa 10 bodova.

Ranije tokom dana Lester i Kristal Palas odigrali su nerešeno 0:0, Fulam i Bornmut odigrali su 2:2, a Vulverhempton je pobedio Notignem Forest sa 1:0.