Partizan vs TSC Backa Topola Foto:Nikola Gligic/Starsport.rs

Fudbaleri TSC-a pobedili su u sredu na svom terenu u Bačkoj Topoli Radnički 1923 sa 4:3, u utakmici 34. kola Super lige Srbije. Partizanu je sada ugroženo i drugo mesto, jer nije uspeo da pobedi Napredak (3:3) i sada ima samo dva boda više iz tima iz Bačke Topole.

TSC je poveo golom Saše Jovanovića u šestom minutu, prednost je udvostručio Ifet Đakovac u 10. minutu, a pet minuta kasnije treći gol postigao je Nemanja Stojić.

Đakovac je u 56. minutu iz jedanaesterca postigao četvrti gol za domaće.

Ekipa iz Kragujevca postigla je prvi gol u 60. minutu kada je strelac bio Sali Vižđi, a zatim je igrač TSC-a Nemanja Stojić postigao autogol u 78. minutu. Konačan rezultat postavio je Nikola Bukumira u prvom minutu nadoknade vremena.

Fudbaler Radničkog 1923 Milutin Vidosavljević promašio je jedanaesterac u 43. minutu.

TSC ima 20 pobeda i treći je na tabeli plej-ofa sa 69 bodova, dva manje od drugoplasiranog Partizana, koji je istog dana u Kruševcu odigrao nerešeno 3:3 protiv Napretka.