Monaco vs Crvena zvezda Foto:Tanjug/AP Photo/Laurent Cipriani

Uroš Spajić, kapiten Crvene zvezde, napravio je veliku grešku u završnici prvog poluvremena i direktno kumovao drugom golu Monaka.

Iako su „kneževi“ bili u napadu i ušli u kazneni prostor, izgledalo je kao da će uspeti poslednja linija tima sa Marakane da se odbrani, pogotovo kada je lopta stigla do Spajića.

No, umesto sigurne intervencije, kapiten crveno-belih iz Beograda je očajno zahvatio loptu, a ona je došla do Brila Emboloa.

Švajcarac nije dopustio da poklon propadne, pa je laganim udarcem poslao loptu iza leđa Milana Ilića.

Zvezda je tako, uprkos više nego dobrom utisku posle prvih 45 minuta, na poluvreme otišla sa rezultatskim minusom, i to nakon dva kiksa svojih fudbalera, pošto je kod prvog pogotka domaćih grešku napravio Silas, koji je zakasnio da napravi ofsajd-zamku, pa je Takumi Minamino izašao sam pred Ilića i lako doneo prednost „kneževima“ od 1:0.

Dešavanja sa meča možete da ispratite u blogu uživo na Nova.rs.